Hakkımızda | Bakar Grup Hakkında Merak Ettikleriniz

Lojistik ve Nakliyat, İnşaat Müteahhitliği, İnşaat Malzemeleri, Tarım Faaliyetleri Hizmetleri Bakar Group

{tp}
 • Anasayfa
 • Hakkımızda
 • Bakar Group

  1960

  Şirketimiz 1960 yılında ORDU/ÇATALPINAR ilçesinde Mehmet Dursun Bakar tarafından Bakar Group olarak faaliyete başlamış olupi günümüze kadar dürüstlük ilkesinden ödün vermeksizin faaliyetlerine devam etmektedir.

  Bakar Group

  Bakar Group

  Şirketimiz Bakar Group Lojistik İnşaat Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi ünvanına sahiptir. Bakar Group olarak Lojistik ve Nakliyat, İnşaat Müteahhitliği, Gayrimenkul, İnşaat Malzemeleri, Tarım Faaliyetleri olmak üzere birçok alanda hizmet vermekteyiz..

  Bakar Group

  İnşaat Müteahhitliği

  Müteahhit'in temel tanımı, bir taahhüt işini üstüne alan kişidir, yani Müteahhit kişi, taahhüt ettiğini yapacağını belirten, taahhütünü yerine getireceğine söz veren kişi, kurum veya kuruluştur.

  Bakar Group

  Gayrimenkul

  Kat karşılığı arsalar değerlendirilir. Satılık daireler ve dükkanlar mevcuttur.

  Bakar Group

  İnşaat Malzemeleri

  Teknolojik gelişmeler ve artan talepler doğrultusunda inşaat sektörü, çok daha önemli bir sektör haline gelmiştir.Bakar Group olarak yatırımlarımız da bu ölçüde büyümeye devam etmiştir. Kurulduğu günden beri kaliteden asla taviz vermeyen şirketimiz, günümüz itibariyle tüm hızıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.
  Kaba inşaat malzemeleri Çekmeköy ve Taşdelen depolarımızdan teğmin edilir.

  Bakar Group

  Tarım Faaliyetleri

  Ekonomik ömrü oldukça uzun olan fındığın dikimden önce arazi ve toprak hazırlığının çok dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir.Üzerinde tek yıllık bitkilerin yetiştirildiği arazilerde fındık bahçesi tesis edilebileceği gibi, çok yıllık bitkilerin yetiştirildiği araziler, eski ve yaşlanmış fındık bahçelerinin yenilenmesi şeklinde de fındık bahçesi tesisi yapılabilmektedir.

  BAKAR GROUP